Galvenajā lomā - ārtelpa!

Lai arī katru pavasari mūsu uzmanība atkal un atkal no jauna ieslīd tik daudzsološajā, veldzējošajā vīzijā par terases, balkona, dārza vai pat vesela parka, vasaras kafejnīcas vai savvaļas piknika neizsmeļamo potenciālu, tomēr nekad vēl šī uzmanība nav bijusi tik kolektīva un līdz ar to - tik mērķtiecīga!

Ārtelpa vienmēr ir bijusi un būs mūsu veldzējošā oāze un enerģijas atjaunošanas avots, tomēr šogad, kad pasaule pati ir nolēmusi atjaunoties un mēs esam tikuši pakļauti zināmiem ierobežojumiem attiecībā uz pārvietošanos telpā, personīgā ārtelpa un individuāli pavadītais laiks dabā ir kļuvis par bezkompromisa fokusu un prioritāti. Un vai nav iedvesmojoši, ka mēs kā cilvēce ne tikai esam spējuši realizēt ceļojumu uz mēness, bet arī spējuši radīt pieejamu ikvienam ceļojumu dabā maksimālā komfortā - ekipējumā, kas tehniski pilnībā pielāgots dabas spontanitātei un emocionāli absolūti neatšķiras no drošākās vietas pasaulē - mājām.

Stāsts ir par to, ka tehnoloģijām sekojot dizainam un nevis otrādi mūsu ikpavasara vīzijas par ārtelpas bezgalīgo potenciālu vairs nav vīzijas, bet realitāte. Jautājums ir - cik gatavi mēs esam neapjukt plašajā izvēles klāstā, cik gatavi mēs esam pa īstam realizēt savas vīzijas un cik gatavi mēs esam noticēt acīm redzamajam - neticamajam!

Vēlot burvīgi mājīgus ceļojumus dabā, mēs dalāmies ar mūsu, xcelsior, dizaina dzīvesstila pieredzē pārbaudītiem ārtelpas dizaina risinājumiem!

Acīm redzamais neticamais. Flexform. Cassina.
Vairāki no pasaulē atzītākajiem iekštelpu dizaina mēbeļu ražotājiem šogad pirmo reizi prezentē arī ārtelpu mēbeļu kolekcijas, kas vizuāli ne ar ko neatšķiras no izsmalcinātām iekštelpu mēbelēm. Tā piemēram laikmetīgi elegantas mēbeles ārtelpām šogad piedāvā Flexform un Cassina, kas tradicionāli vienmēr bijuši un ir augstas kvalitātes iekštelpu mēbeļu ražotāji.

Nekonsekvento sajūtu brīnuma piedzīvojums. Nanimarquina.
Mīkstie paklāji, kas radīti speciāli lietošanai ārtelpās, nav vairs uzskatāmi par jaunumu, taču pārsteiguma un labpatikas momentu tas gan vēl nekādā veidā nespēj mazināt. Kad absolūta mājīguma simbols ar patiešām visām uz to attiecināmajām īpašībām tiek atklāts baseina malā, siltumnīcā vai vienkārši piemājas zālājā - brīnuma piedzīvojums ir atkal noticis! Nanimarquina, kas kopš 1987 gada rada pasaulslavenus paklājus, realizējot sinerģiju starp mūsdienu dizainu un paklāju tradīcijām, šobrīd piedāvā veselas četras ārtelpu paklāju kolekcijas ar 20% atlaidi, iegādājoties tos uz vietas xcelsior Dizaina Mājā Berga Bazārā vai veicot pasūtījumu līdz 19.maijam.

Manevrēšanas spēja. Vitra
Siltajos mēnešos mūsu mājas izplešas. Tās pēkšņi ir ne tikai dzīvojamajā istabā vai virtuvē, bet vēl vairāk dārzā, uz terases, balkonā vai pie jūras. Ikkatra ēdienreize kļūst par svētkiem. Ik katrs vakars par noķertu bezgalību. Un ir tik svarīgi, šo laiku pa īstam padarīt par baudīšanas laiku nevis organizēšanās vai pārkārtošanās laiku. Tāpēc mēs tik augstu vērtējam Vitras radītos unikālos dizainus, kas biežāk kā citi spēj iekļauties dažādās atšķirīgās vidēs ne tikai estētiski, bet arī funkcionāli. Virtuves galdiņš ar divu roku stiepienu kļūst par terases galdu vai atnākot ciemiņiem pusdiengalda krēsli šķietami pašklonējas, jo no vasaras nojumes tiem pievienojas desmit līdz šim viens un otra klusi sasēduši līdzinieki. Visdažādākos Vitra produktus, kas iekļausies gan iekštelpā gan ārtelpā varat apskatīt un izmēģināt xcelsior Dizaina Mājā Berga Bazārā.

Ārtelpa kā dizaina projekts. Roda. Paola Lenti
Ja džinsus tad Levis, ja pulksteni tad Šveices, ja āra mēbeles, tad Roda vai Paola Lenti. Ražotāji, kas vēsturiski specializējušies ārtelpu mēbeļu ražošanā un piedāvā ne tikai plašāko produktu klāstu, bet spēj nodrošināt kompleksus ārtelpu dizaina risinājumus.

Nākamā līmeņa pieredze. Āra virtuves sala. Boffi
Pavisam jauna līmeņa barbekjū pieredzi piedāvā Boffi, kas radījis āra virtuves salu. Tā ir kā uzvaras himna savienojot iepriekš nesavienojamo - ēdiena gatavošanas procesu un ēdiena baudīšanas procesu ģimenes vai viesu kompānijā. Boffi AH01 virtuves sala ir ne tikai unikāla komforta līmeņa gatavošanas pieredze ārtelpā, bet arī jauna līmeņa gatavošanas pieredze no profesionālās specifikas viedokļa. Pateicoties inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem uz Boffi virtuves virsmas vairākus produktus iespējams gatavot kopā bez garšvielām, saglabājot un izceļot katra produkta autentiskās garšas īpašības.