Komanda

Artūrs Martinsons

Artūrs Martinsons

xcelsior įkūrėjas ir vyriausiasis architektas
arturs@xcelsior.lv
Patirtis:

Architektas ir interjero dizaineris nuo 1991-ųjų. Vyriausiuoju xcelsior architektu yra nuo pat įmonės įkūrimo. Jo sritis – architektūra, funkciniai ir konceptualūs interjero sprendimai, apšvietimas.

Artūrs Martinsons
xcelsior įkūrėjas ir vyriausiasis architektas
arturs@xcelsior.lv
Artūrs Martinsons

Zane Straume

xcelsior vadovė, architektė ir interjero dizainerė
zane@xcelsior.lv
Patirtis:

Architektė ir interhero dizainerė nuo 1999-ųjų. Specializacija – funkcinis ir konceptualusis interjeras, apšvietimas.

Zane Straume
xcelsior vadovė, architektė ir interjero dizainerė
zane@xcelsior.lv

xcelsior Dizaino erdvė

Līga Putniņa
Logistikos specialistas
import@xcelsior.lv
Arnita Putna
Interjero dizaineris
arnita@xcelsior.lv
Rita Rasiņa
Interjero dizaineris
rita@xcelsior.lv
Niklāvs Sausiņš
Konsultantas
niklavs@xcelsior.lv
Jānis Donskis

xcelsior Parduotuvė

Līga Smiltniece
Parduotuvės vadybininkas
liga@xcelsior.lv
Jānis Zemitāns
Apšvietimo projektų vadybininkas
janis@xcelsior.lv
Alīna Dukāte
Konsultantas
alina@xcelsior.lv
Diana Bočkova
Konsultantas
diana@xcelsior.lv

Techninė komanda

Reinis Reinfelds
Guntars Sproģis
Ivars Jansons

xcelsior Šiuolaikinio dizaino galerija

Marius Ilgūnas
Dizaineris
marius@xcelsior.lv
Ieva Banišauskienė
Administratorė
ieva@xcelsior.lv
Kristina Bliumkinaitė