Kas sekos "mašīnai dzīvošanai"?

Pavadot tik daudz laika mājās, neizbēgami mainīsies tās kvalitātes, kuras meklējam savā mājoklī.

Skaitykite daugiau

Dirbu namuose

Ar žinojote, kad pirmąją darbo kėdę pagamino Charlesas Darwinas? Skaitykite apie tai, kaip per laiką keitėsi darbas namuose!

Skaitykite daugiau

Vitra Summit 2020 apskats: jaunais normālais

Kā pandēmija mainīs mūsu mājas, birojus un pilsētas jau tuvākajā nākotnē? Sniedzam savu ieskatu Vitra rīkotajā konferencē.

Skaitykite daugiau

Kolekcijas vērts dizains

Mēs jau gadiem ilgi eam veidojuši izlasi ar labākajām dizaina lietām, un tajā atrodami arī daudzi nenovērtējami priekšmeti. Pašķirsim priekškaru un ielūkosimies xcelsior kolekcijā.

Skaitykite daugiau

xcelsior way of life

Namams nėra nei tinkamo dydžio, nei stiliaus. xcelsior įkvepia būtinybė prie skirtingų mūsų gyvenimo stilių priderinti architektūrą ir dizainą – nuo patalpų planavimo iki kavos puodelio.

Skaitykite daugiau

Diogene mikro namas

Būti kitapus tinklo reiškia ištrūkti iš įprastų rėmų, atsijungti nuo sistemos ir pasitraukti iš kasdienių lenktynių, gyventi nepriklausomą ir tikrai savo gyvenimą. Tačiau laisvė nėra skirta nedrąsiems: norėdami ja mėgautis turite sugebėti patys viską spręsti, atskirti grūdus nuo pelų ir žengti drąsų žingsnį į nežinią.

Skaitykite daugiau

Galvenajā lomā - ārtelpa!

Lai arī katru pavasari mūsu uzmanība atkal un atkal no jauna ieslīd tik daudzsološajā, veldzējošajā vīzijā par terases, balkona, dārza vai pat vesela parka, vasaras kafejnīcas vai savvaļas piknika neizsmeļamo potenciālu, tomēr nekad vēl šī uzmanība nav bijusi tik kolektīva un līdz ar to - tik mērķtiecīga!

Skaitykite daugiau

Nuo dizaino salono iki dizaino namų Berga Bazarse (Berga Bazārs), Elizabetes g. 83а.

xcelsior Naujus metus pradėjo simboliniu projektu - xcelsior dizaino namų atidarymu pačiame reikšmingiausiame architektūrine prasme pastate - mažame, raudoname mediniame name Berga Bazars prekybos pasaže.

Skaitykite daugiau

Rytojaus dizaino tendencijos. Salone del Mobile 2019

Partnerystė vietoj individualumo, sprendimai vietoj produkto – tokios štai interjero bei baldų sektoriaus dizaino strateginės tendencijos 2019 metams. Šiais metais į dizaino objektus pažiūrėta per autentišką žmogaus gyvenimo estetikos prizmę, o tai išreiškiama per anksčiau sukurtų modelių tobulinimą, o ne technologijų inovaciją.

Skaitykite daugiau

Xcelsior un Lumas ekspozīcija dizainā un fotomākslā SASPĒLE

No 16. līdz 29. novembrim xcelsior dizaina telpā būs apskatāma ekspozīcija dizainā un fotomākslā SASPĒLE. Xcelsior dizaina izlases jaunākie produkti saspēlē ar Lumas aktuālākajiem fotomākslas autordarbiem.

Skaitykite daugiau

Edra Pack by Francesco Binfaré

Itāļu ražotājs Edra nekad nebeidz pārsteigt. Šoreiz vainīgais ir dizainers Frančesko Binfarē, kurš radījis milzīgu dīvānu asismetriska ledus gabala formā, uz kura ir iemidzis liels un mīksts polārlācis...pildot atzveltnes funkciju.

Skaitykite daugiau

Vitra Home Stories for Spring

Vitra versija par pavasarī aktuālo apkopota kolekcijā “Home Stories for Spring”. Nelielā, bet rūpīgi veidotā priekšmetu izlasē, kas gadalaikam atbilstoši šoreiz stāsta par dzīvi ārpus mājas, par gaišo un par priecīgo.

Skaitykite daugiau

Cassina 2016

Jau no pašiem pirmsākumiem Cassina rūpnīca ar dizaina starpniecību ir runājusi par nākotni. 2017. gadā rūpnīcai apritēs 90, tādēļ, gatavojoties šim vērienīgajam notikumam, zīmols mij inovatīvo ar vēsturisko, piedāvājot svaigu šodienas redzējumu.

Skaitykite daugiau

Rimadesio

Ar durvju, starpsienu un garderobju ražošanu itāļu zīmols Rimadesio nodarbojas vairāk nekā 50 gadus. Kopš deviņdesmito gadu sākuma zīmola dizaina autors ir Giuseppe Bavuso, un viņa projektēti ir arī šī gada Rimadesio jaunumi.

Skaitykite daugiau