Komanda

Artūrs Martinsons

Artūrs Martinsons

xcelsior įkūrėjas ir vyriausiasis architektas
arturs@xcelsior.lv
Patirtis:

Architektas ir interjero dizaineris nuo 1991-ųjų. Vyriausiuoju xcelsior architektu yra nuo pat įmonės įkūrimo. Jo sritis – architektūra, funkciniai ir konceptualūs interjero sprendimai, apšvietimas.

Artūrs Martinsons
xcelsior įkūrėjas ir vyriausiasis architektas
arturs@xcelsior.lv
Artūrs Martinsons

Zane Straume

xcelsior vadovė, architektė ir interjero dizainerė
zane@xcelsior.lv
Patirtis:

Architektė ir interhero dizainerė nuo 1999-ųjų. Specializacija – funkcinis ir konceptualusis interjeras, apšvietimas.

Zane Straume
xcelsior vadovė, architektė ir interjero dizainerė
zane@xcelsior.lv

xcelsior Dizaino erdvė

Līga Putniņa
Logistikos specialistas
import@xcelsior.lv
Arnita Putna
Interjero dizaineris
arnita@xcelsior.lv
Niklāvs Sausiņš
Projekto vadovas
niklavs@xcelsior.lv
Ilze Lule
Architekto padėjėjas
ilze@xcelsior.lv
Ieva Vincevica
Projekto vadovas
ieva.vincevica@xcelsior.lv

xcelsior Dizaino Namas Berga Bazarse

Līga Lemba
Parduotuvės vadybininkas
liga@xcelsior.lv
Jānis Zemitāns
Apšvietimo projektų vadybininkas
janis@xcelsior.lv
Davids Prols
Klientų konsultantas
davids@xcelsior.lv
Baiba Tropa
Projekto vadovas
baiba@xcelsior.lv

Techninė komanda

Reinis Reinfelds

xcelsior Šiuolaikinio dizaino galerija

Marius Ilgūnas
Dizaineris
marius@xcelsior.lv
Ieva Banišauskienė
Administratorė
ieva@xcelsior.lv
Kristina Bliumkinaitė