Komanda

Artūrs Martinsons

Artūrs Martinsons

xcelsior dibinātājs, vadošais arhitekts
arturs@xcelsior.lv
Profesionālā darbība:

Kopš 1991. gada - strādā arhitektūras un interjera jomā. xcelsior vadošais arhitekts kopš kompānijas dibināšanas brīža. Specializējas apjomu arhitektūrā, interjera funkcionālajos un konceptuālajos risinājumos, apgaismojuma koncepciju izstrādē.

Artūrs Martinsons
xcelsior dibinātājs, vadošais arhitekts
arturs@xcelsior.lv
Artūrs Martinsons

Zane Straume

xcelsior vadītāja, arhitekte, interjera dizainere
zane@xcelsior.lv
Profesionālā darbība:

Kopš 1999. gada strādā interjera un arhitektūras jomā. Specializējas interjera funkcionālajos un konceptuālajos risinājumos, apgaismojuma koncepciju izstrādē.

Zane Straume
xcelsior vadītāja, arhitekte, interjera dizainere
zane@xcelsior.lv

xcelsior dizaina telpa

Līga Putniņa
Loģistika
import@xcelsior.lv
Arnita Putna
Interjera dizainere
arnita@xcelsior.lv
Niklāvs Sausiņš
Projektu vadītājs
niklavs@xcelsior.lv
Ilze Ļuļe
Arhitekta palīgs
ilze@xcelsior.lv
Līna Baranova
Interjera dizainera palīgs
lina@xcelsior.lv
Paula Gāgane
Dizains & komunikācija
paula@xcelsior.lv

xcelsior dizaina māja Berga Bazārā

Līga Lemba
Veikala vadītāja
liga@xcelsior.lv
Jānis Zemitāns
Apgaismojuma projektu vadītājs
janis@xcelsior.lv
Dāvids Prols
Klientu konsultants
davids@xcelsior.lv
Baiba Tropa
Projektu vadītāja
baiba@xcelsior.lv

Tehniskā komanda

Reinis Reinfelds

xcelsior dizaina galerija Viļņā

Marius Ilgunas
Dizainers
marius@xcelsior.lv
Ieva Jurciukonyte
Biroja administratore
ieva@xcelsior.lv
Kristina Bliumkinaitė
Klientu konsultante
kristina.bliumkinaite@xcelsior.lv