Komanda

Artūrs Martinsons

Artūrs Martinsons

xcelsior dibinātājs, vadošais arhitekts
arturs@xcelsior.lv
Profesionālā darbība:

Kopš 1991. gada - strādā arhitektūras un interjera jomā. xcelsior vadošais arhitekts kopš kompānijas dibināšanas brīža. Specializējas apjomu arhitektūrā, interjera funkcionālajos un konceptuālajos risinājumos, apgaismojuma koncepciju izstrādē.

Artūrs Martinsons
xcelsior dibinātājs, vadošais arhitekts
arturs@xcelsior.lv
Artūrs Martinsons

Zane Straume

xcelsior vadītāja, arhitekte, interjera dizainere
zane@xcelsior.lv
Profesionālā darbība:

Kopš 1999. gada strādā interjera un arhitektūras jomā. Specializējas interjera funkcionālajos un konceptuālajos risinājumos, apgaismojuma koncepciju izstrādē.

Zane Straume
xcelsior vadītāja, arhitekte, interjera dizainere
zane@xcelsior.lv

xcelsior dizaina telpa

Arnita Putna
Projektu vadītāja
arnita@xcelsior.lv
Jānis Zemitans
Gaismas projektu vadītajs
janis@xcelsior.lv
Sintija Erte
Ilze Ļuļe
Arhitekta palīgs
ilze@xcelsior.lv
Rita Rasiņa
Interjera dizainere
rita@xcelsior.lv
Līga Putniņa
Loģistika
import@xcelsior.lv

xcelsior dizaina māja Berga Bazārā

Jana Borovikova
Pārdošanas projektu vadītāja
jana@xcelsior.lv
Vineta Haritonova
Klientu konsultante
vineta@xcelsior.lv

xcelsior dizaina galerija Viļņā

Marius Ilgunas
Dizainers
marius@xcelsior.lv
Ieva Jurciukonyte
Biroja administratore
ieva@xcelsior.lv
Kristina Bliumkinaitė
Klientu konsultante
kristina.bliumkinaite@xcelsior.lv