Kas sekos "mašīnai dzīvošanai"?

Pavadot tik daudz laika mājās, neizbēgami mainīsies tās kvalitātes, kuras meklējam savā mājoklī.

Read more

Work from home

Did you know that the first task chair was made by Charles Darwin? Read about how work from home has changed throughout the history!

Read more

Vitra Summit 2020 apskats: jaunais normālais

Kā pandēmija mainīs mūsu mājas, birojus un pilsētas jau tuvākajā nākotnē? Sniedzam savu ieskatu Vitra rīkotajā konferencē.

Read more

Kolekcijas vērts dizains

Mēs jau gadiem ilgi eam veidojuši izlasi ar labākajām dizaina lietām, un tajā atrodami arī daudzi nenovērtējami priekšmeti. Pašķirsim priekškaru un ielūkosimies xcelsior kolekcijā.

Read more

xcelsior way of life

There's no right size for home, and no correct style. xcelsior is fascinated by the task of embodying our different lifestyles in architecture and design – from the layout to a choice coffee cup.

Read more

Diogene micro house for living off grid

There's no place like home. When stepping over the doorstep, we can leave our daily worries behind and be our true selves. But what exactly defines the boundaries of our home?

Read more

Galvenajā lomā - ārtelpa!

Lai arī katru pavasari mūsu uzmanība atkal un atkal no jauna ieslīd tik daudzsološajā, veldzējošajā vīzijā par terases, balkona, dārza vai pat vesela parka, vasaras kafejnīcas vai savvaļas piknika neizsmeļamo potenciālu, tomēr nekad vēl šī uzmanība nav bijusi tik kolektīva un līdz ar to - tik mērķtiecīga!

Read more

From a design store to a design house in Berga Bazars, Elizabetes 83a.

xcelsior began the New Year with a symbolic project – the opening of the xcelsior design house in an iconic example of Riga’s most significant historical architecture – the small, red wooden house inside Berga Bazars.

Read more

Template for tomorrow’s design. Salone del Mobile 2019.

This year, partnerships instead of individual, and solutions instead of product, is the strategic development tendency in the interior design and furniture sector. Design objects in 2019 are viewed through a prism of authentic human lifestyle aesthetics and are manifested through the perfected quality of previously created models, not technological innovation.

Read more

Xcelsior un Lumas ekspozīcija dizainā un fotomākslā SASPĒLE

No 16. līdz 29. novembrim xcelsior dizaina telpā būs apskatāma ekspozīcija dizainā un fotomākslā SASPĒLE. Xcelsior dizaina izlases jaunākie produkti saspēlē ar Lumas aktuālākajiem fotomākslas autordarbiem.

Read more

Edra Pack by Francesco Binfaré

Itāļu ražotājs Edra nekad nebeidz pārsteigt. Šoreiz vainīgais ir dizainers Frančesko Binfarē, kurš radījis milzīgu dīvānu asismetriska ledus gabala formā, uz kura ir iemidzis liels un mīksts polārlācis...pildot atzveltnes funkciju.

Read more

Vitra Home Stories for Spring

With the new Belleville Chairs and Belleville Tables, the legendary Landi-Stuhl and the chairs Tom Vac, Vegetal and HAL in the White Collection, spring and summer can come!

Read more

Cassina 2016

Jau no pašiem pirmsākumiem Cassina rūpnīca ar dizaina starpniecību ir runājusi par nākotni. 2017. gadā rūpnīcai apritēs 90, tādēļ, gatavojoties šim vērienīgajam notikumam, zīmols mij inovatīvo ar vēsturisko, piedāvājot svaigu šodienas redzējumu.

Read more

Rimadesio

Ar durvju, starpsienu un garderobju ražošanu itāļu zīmols Rimadesio nodarbojas vairāk nekā 50 gadus. Kopš deviņdesmito gadu sākuma zīmola dizaina autors ir Giuseppe Bavuso, un viņa projektēti ir arī šī gada Rimadesio jaunumi.

Read more