Vipp jaunā virtuve V2

Vipp virtuve izskatītos izgatavota no dabīgiem materiāliem? Kā būtu, ja viņi izmantotu savas pirmās virtuves V1 moduļu sistēmu un pasniegtu to iesaiņotu dabas materiālu paletē? Rezultāts ir V2, jauna virtuves sistēma, kurā satiekas tumšs ozolkoks un gaišs marmors, radot vienkāršu un izsmalcinātā estētisku, kas aizved mūs no uzņēmuma saknēm Dānijā līdz pat Japānai. Jau pazīstamā V1 modularitāte tiek atkārtota arī šajā virtuvē – gatavie moduļi veido augsto skapjus, virtuves sienas vai virtuves salas.

Akmens un ozolkoks iezīmē jaunu materiālo pieeju, taču jūs atpazīsiet Vipp dizainu, pateicoties vienam no viņiem raksturīgākajiem materiāliem – presētu alumīniju. Noapaļoti alumīnija profili ar rievotām detaļām kalpo kā diskrēti integrēti atvilktņu un skapju rokturi. Atvilktņu konstrukcijas un iekšējie aksesuāri, piemēram, silikona galda piederumu dalītājs, kas atrodams jau V1 virtuvē, tiek izmantots arī V2.

Papildus tumšā ozolkoka finierējuma fasādēm, pieejamas arī stikla un alumīnijas durvis, kas papildina V2 ar rotaļīgu un izsmalcinātu dizaina akcentu. Abas durtiņasaprīkotas ar push-click atvēršanas mehānismu. Anodētās alumīnija durvis ar vertikāli presētiem profiliem kalpo kā elegants kontrasts finiera fasādēm. Savukārt rievotās stikla durvis, kas ietvertas anodēta alumīnija rāmī, piešķir caurspīdīgumu, ļaujot daļēji aplūkot to, kas slēpjas skapī.