No dizaina veikala uz dizaina māju Berga Bazārā, Elizabetes 83a.

xcelsior šo jauno gadu iesāk ar simbolisku projektu – xcelsior dizaina mājas atklāšanu vienā no nozīmīgākajiem Rīgas vēsturiskās arhitektūras paraugiem – sarkanajā koka namiņā Berga Bazārā.

Līdzīgi kā 1896. gadā celtā ēka, kas simboliski atgādina par pārmaiņu un nezūdošo vērtību klātbūtni mūsu ikdienā, arī ēkas iekšpusē tapušais xcelsior dizana salona koncepts reprezentē dzīvesveidu, kurā satiekas dizaina klasika un inovācijas. Līdz ar xcelsior dizaina mājas atklāšanu Berga Bazārā un gaidāmo dizaina veikala slēgšanu Blaumaņa ielā xcelsior ir kļuvis vēl vienotāks.

Berga Bazāra sarkanais koka namiņš ir simbols xcelsior dizaina dzīvesstilam, kurā viss ir vienots - darbs, mājas, atpūta, hobiji, ceļošana. Šeit atspoguļota xcelsior dizaina izlases esence reālā dzīvesstila vidē.

Pirmais stāvs ir iekārtots kā privātmājas vide, aptverot visas tai piederošās funkcionālās zonas, savukārt otrajā stāvā atrodas demo birojs, kas atspoguļo inovatīvākos funkcionālos risinājumumus publiskajos interjeros, vienlaicīgi saglabājot estētisko baudījumu. Galveno lomu xcelsior dizaina mājas ekspozīcijā šobrīd spēlē Vitra, Boffi, DePadova, MA/U Studio un citi pasaulē vadošie dizaina zīmoli.

xcelsior dizaina māja Berga Bazārā, Elizabetes ielā 83a ir atvērta katru darba dienu no 10:00 līdz 19:00. Lielākā daļa produktu no xcelsior dizaina izlases joprojām ir apskatāmi arī xcelsior dizaina telpā - Uzvaras bulvārī 9.