xcelsior way of life

Pēdējā laika izaicinājumi mums likuši ciešāk paraudzīties uz mūsu mājām – to plānojumu, lietām, ar ko sevi ieskaujam un kuru mums trūkst. Izrādās, ka mūsu mājas var kļūt arī par biroju, skolu, restorānu, sporta zāli, kino vai radošo darbnīcu nebeidzamās kombinācijās un variācijās. Patiesi, mūsu spēja pielāgoties ir apbrīnojama, tomēr esam pārliecināti, ka mājas ir vieta, kurai būtu jāseko mūsu vajadzībām – ne tikai mūsu gaumei un personībai, bet arī mūsu dzīves veidam.

Leģendārā dizaina kompānija Vitra par mājām saka: “Mājām nepiemīt pareizs izmērs vai pareizs stils. Tās var kalpot vienam vai daudziem; tā var būt vieta, kur paslēpties no pasaules vai vieta, kura ir tai plaši atvērta; tās var būt pieslēgtas tīklam vai pilnīgi izolētas; tās var būt lietu piepildītas vai gandrīz tukšas; bagātīgi dekorētas vai strikti minimālas.”

xcelsior aizrauj uzdevums iemiesot mūsu dažādos dzīves veidus arhitektūrā un dizainā – no plānojuma līdz pat kafijas krūzei. Tāpēc katru mēnesi ciešāk aplūkosim kādu dizaina šķautni, kas stāsta par oriģinālu dzīves stilu.

....
There's no right size for home, and no correct style. It can be for one or for many; it can be a place to hide from the world or a space to welcome it in; it can be plugged into a network or completely off grid; it can be full of things or almost empty; richly decorated or stricktly minimal.
...